Kazimierz Dolny nad Wisłą to doskonałe miejsce aby spędzić weekend z całą rodziną, możemy zwiedzać piękne zabudowania, zobaczyć ruiny zamku, odwiedzić basztę.

Kazimierz słynie z ze starych uliczek, rynku z renesansowymi kamienicami. Znajdziemy tu na bardzo wiele hoteli, pensjonatów, gospodarstwa agroturystyczne oraz ośrodki wypoczynkowe, gdzie możemy wynająć odpowiedni dla nas pokój czy też wynająć większy domek.

Weekendowy wypad do Kazimierza nad Wisłą

Udany pobyt w Kazimierzu dolnym

Kazimierz Dolny to miejsce, w którym lubią bywać artyści, malarze, pisarze, odbywa się tu festiwal filmowy oraz festiwal kapel ludowych. W kościele kazimierskim odbywają się także koncerty organowe, znajdują się do organy z XVII wieku, które zachowały się do czasów obecnych. Kazimierz to wiele miejsc wartych odwiedzenia, możemy wejść na górę Trzech Krzyży skąd rozpościera się piękny widok na miasteczko, zakole Wisły oraz całą okolicę. W pobliżu Kazimierza Dolnego znajduje się także Nałęczów, Janowiec, miejsca, które warto odwiedzić będąc w okolicy.

Jeżeli poszukujemy domków do wynajęcia możemy sprawdzić ofertę ośrodka Moje Miejsce Kazimierz, gdzie do dyspozycji są domki o powierzchni 65 m2 przygotowane dla 6 lub 7 osób. Znajdziemy to podwójne sypialnie, wygodne salony, bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny. Ośrodek może zaoferować wiele rozrywek, znajduje się tu boisko do piłki siatkowej, kort tenisowy. Dzieci mogą skorzystać z placu zabaw z trampolinami, w lecie czynny jest basen z podgrzewaną wodą. Do dyspozycji gości udostępnione są jest także jacuzzi zewnętrzne, dodatkowo możemy skorzystać z sauny, wynająć rowery. Jest to miejsce przyjazne także dla zwierząt, możemy przyjechać do całą rodziną ciesząc się wypoczynkiem w pięknej okolicy. W pobliżu ośrodka znajdują się także wąwozy lessowe, gdzie warto udać się na spacer, możemy podziwiać tutejszą dziką przyrodę oraz wspaniałą doliny Wisły.

Więcej na temat ośrodka Moje Miejsce Kazimierz możemy przeczytać na stronie internetowej https://www.mmresort.com/pokoje-kazimierz, online możemy również zarezerwować pobyt, określimy datę przyjazdu, okres wynajmu domku. Możemy liczyć także na atrakcyjne rabaty przy dłuższym pobycie, jest to doskonałe miejsce, jeżeli chcemy przyjechać do Kazimierza całą rodziną lub też większą grupą znajomych.